Shadow
Shadow
Shadow
Shadow

Zoznam neserióznych pestovateľov

Mnohý z nás už mali tú skúsenosť, keď si niekto objednal rastlinky alebo semená a následne si ich buď neprevzal (a po troch týždňoch sa vrátili uschnuté) alebo ich nezaplatil a akékoľvek výzvy ignoroval.

SCPS sa rozhodlo tento problém aspoň z časti vyriešiť a ponúka možnosť vybudovať databázu neserióznych pestovateľov. Nakoľko zákon o ochrane osobných údajov nedovoľuje zverejňovať akékoľvek osobné informácie bez súhlasu danej osoby, rozhodli sme sa pre elegantnejšie riešenie.

Kliknutím na tlačitko "Pridať neseriózneho pestovateľa" môže ktokoľvek do našej databázy vložiť informácie o osobe s ktoru mal problémy aj s popisom konkretného problému. Následne ktokoľvek z členov združenia môže využiť pokročilé vyhľadávanie a overiť si potencinálneho záujemcu predtým ako mu rastlinky či semená zašle. V prípade že sa v našej databáze nájde zhoda so zadanými údajmi, používateľ môže kontaktovať toho použivateľa ktorý záznam o neserióznom pestovateľovi pridal. Tým môže predísť probémom s nezaplatenými či neprevzatými rastlinkami a možno aj pomôcť vyriešiť spory z minulosti.


VyhľadávanieMeno Priezvisko E-mail Telefón Ulica Mesto Krajina Popis Pridal


© 2023 SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov masožravých rastlín